PADcast #232 – Renesans trwa

NieR: Automata kolejną perełką.

Nie zwalniamy tempa! Kolejny tydzień – kolejna nowość. Dawid nabiwszy już ponad 100h w NioH ponownie mierzy się z tytułem z orientalnym rodowodem, co nie oznacza, że jest to jedyne o czym posłuchacie w tym odcinku PADcastu.

Za sterami podcastu ponownie stanął Piotrek, kto wie – może zrobi się z tego jakaś mała tradycja? Różności społeczności są wyjątkowo mocno rozbudowane w tym odcinku, ze sporą dozą humoru, dajcie znać, jak Wam się podoba (i komentujcie :)). Poza tym omawiamy ostatnie podrygi Destiny, bezczelność Activision, rozsądek Microsoftu i zaskoczenie rodem z Boliwii.

O recenzji NieR: Automata już wspominaliśmy, ale Robert i Piotrek poświęcają też trochę czasu na suplement do recenzji sprzed tygodnia, po rozegraniu, odpowiednio 25 i 40 godzin w grze.

To tyle na dziś, życzymy Wam udanej reszty tygodnia!

PS Jeżeli uważacie, że nasza praca zasługuje na wsparcie finansowe, sprawdźcie naszą zbiórkę na Patronite. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę!

PS2 Nie zapomnijcie o konkursie, w którym do wygrania jest cyfrowa wersja Ghost Recon: Wildlands na Xboxa One w edycji Gold (z dodatkami). Wymogi, zasady i zgłoszenia we wpisie PADcastu na naszym blogu: [kliknij tutaj].

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Bungie pudruje trupa
  • Wildands sprzedaje się jak głupie
  • Parę ciekawostek o Scorpio
  • Activision w formie

Gry:

  • Horizon: Zero Dawn – suplement recenzji
  • NieR: Automata

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.

Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple