PADcast #230 – Świat Numenery

Duchowy spadkobierca kultowego Tormenta.

Ten odcinek PADcastu sponsorują powroty. Po dwuodcinkowej przerwie wracam w roli prowadzącego, po takiej samej przerwie zjawia się Tomek, w dodatku gra tego odcinka również jest pewnego rodzaju powrotem. Zanim o tym jednak – czas na sekcje wiadomości. Dość niespodziewanie zapowiedziano Middle-Earth: Shadow of War, Marvel poważnie bierze się za swoje uniwersum w kontekście gier, a Twitch już niebawem zaspamuje streamy linkami do własnego sklepu z grami.

Korzystając z okazji, że do składu powrócił Tomek i jednocześnie skończył Gravity Rush 2, postanowił dodać suplement do niedawnej recenzji. Jego postrzeganie gry zmieniło się bardziej, niż mogłoby się tego wcześniej wydawać. Na deser prezentujemy wrażenia z Torment: Tides of Numenera, które od jakiegoś czasu ogrywa Robert. Czy faktycznie mamy wielki powrót spadkobiercy legendarnego Planescape: Torment? Co zagrało, a co niekoniecznie? Tego naturalnie dowiecie się z naszego nagrania.

PS Jeżeli uważacie, że nasza praca zasługuje na wsparcie finansowe, sprawdźcie naszą zbiórkę na Patronite. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę!

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Zapowiedziano Middle-Earth: Shadow of War
  • Marvel chce zadbać o growe uniwersum
  • Twitch otwiera sklep z grami
  • Kupowanie trofeów w Nier: Automata

Gry:

  • Gravity Rush 2 – suplement recenzji
  • Torment: Tides of Numenera

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Komentarze są zamknięte.

Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple