PADcast #223 – Krokodyle łzy

· Brak komentarzy

Płaczemy po Scalebound.

Informacja o skasowaniu Scalebound wzięła nas nieco z zaskoczenia, wyskakując dokładnie w momencie nagrywania PADcastu, macie więc w bonusie naszą reakcję na żywo. W kontekście tytułu odcinka dodam jednak, że powód naszego płaczu nie musi być oczywisty.

Jeżeli nie lubicie słuchać o Diablo 3 i Overwatchu, to… polubicie :D. Dawid zajął się konkretnymi nowościami – skończył tryb związany z 20-leciem pierwszej części Diablo i solidnie ograł nową mapę w Overwatchu.

Piotrek dzieli się z kolei fascynująca historią związaną z powrotem kosmitów do kosmicznego uniwersum Elite, a wszyscy wspólnie przelatujemy przez listę zapowiedzi gier na rok 2017. W skrócie – jest tego dużo, chociaż pewniaków na papierze jeszcze nieco brakuje.

PS Jeżeli uważacie, że nasza praca zasługuje na wsparcie finansowe, sprawdźcie naszą zbiórkę na Patronite. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę! Dzięki temu udało nam się sfinansować produkcję pierwszego odcinka trzeciego sezonu Gościa Niedzielnego.

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • Kącik Bllizarda – nowa mapa Oasis w OW i event D1 w D3
  • Rihanna Prachet żegna się z Tomb Raiderem
  • Elite: Dangerous i pewna historia z kosmitami
  • Na co czekamy w 2017 rok – przewodnik po premierach
  • Scalebound skasowane

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple