PADcast #221 – Wielki finał

· Brak komentarzy

Ale czy na pewno Batman kończy, jak powinien?

Dotacje, kontrowersje, moc konsoli Nintendo, Mario na smartfony. Sporo tych emocjonujących tematów… Poruszamy je w pierwszej części odcinka. W drugiej (w końcu to odcinek świąteczny) nieco się uspokajamy, by wreszcie przejść do dania głównego.

Nie może to być, z racji ułożenia kalendarza wydawniczego, żaden wielki tytuł. Nie znaczy jednak, że wystarczą raptem dwie, trzy minuty by go scharakteryzować. Mowa o piątym i zarazem ostatnim odcinku Batmana od Telltale. Recenzujący go Tomek patrzy na niego zarówno przez pryzmat fragmentu historii, jak i całego sezonu. Jeżeli czekaliście na odpowiedź, czy warto kupić kolejnego samograja, koniecznie zostańcie z nami do końca. Tam znajdziecie również życzenia świąteczno-noworoczne od naszej ekipy, gdyż jest to, jak się okazuje – ostatni PADcast w tym roku.

Zapraszamy Was serdecznie do głosowania w PADcast Game Awards 2016– jego wyniki omówimy w PADcaście #222, podsumowującym rok.

PS Jeżeli uważacie, że nasza praca zasługuje na wsparcie finansowe, sprawdźcie naszą zbiórkę na Patronite. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę! Pamiętajcie o podsumowaniu roku 2016, które znajdziecie w kolejnym odcinku!

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • GameInn – potrzebne czy nie?
  • Nintendo Switch – przecieki Digital Foundry o mocy konsoli
  • Mario na smartfony bije rekordy i rozczarowuje inwestorów
  • Lost Odyssey za darmo u Microsoftu
  • Uncharted 4 dostało darmowy dodatek – survival
  • Overwatch i event świąteczny
  • The Walking Dead bez wsparcia X360 i PS3

Gry:

  • Batman od Telltale – epizod 5 plus recenzja sezonu

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple