PADcast #220 – Zdolny, ale leniwy

· Brak komentarzy

Trico z The Last Guardian.

Porsche, kosmos, darmowe granie, patchowanie historii, słaba sprzedaż. Co łączy te hasła? Wszystkie są tematami tego odcinka. Najbardziej zastanawia nas chyba idea rozszerzania Final Fantasy XV o nowe cut-sceny. Co o tym myślicie? Jakie było Wasze zdanie przy okazji podobnego zabiegu w trzecim Mass Effect? Dajcie znać w komentarzach :).

Daniem głównym ponownie gra z Kraju Kwitnącej Wiśni i ponownie tak, na którą czekaliśmy od wielu, wielu lat. The Last Guardian dotarł po niemal 10 latach na sklepowe półki i, lecz nie zjednał sobie wszystkich. Co można tej grze zarzucić, a co absolutnie wypaliło? Tego dowiecie się z opowieści Tomka.

Zapraszamy Was serdecznie do głosowania w PADcast Game Awards 2016– jego wyniki omówimy w PADcaście #222, podsumowującym rok.

PS Jeżeli uważacie, że nasza praca zasługuje na wsparcie finansowe, sprawdźcie naszą zbiórkę na Patronite. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę! W tym odcinku recenzja The Last Guardian powstała dzięki Wam!

W odcinku udział wzięli:

Tematy:

  • EA traci ekskluzywność na Porsche
  • Elite: Dangerous na PS4!
  • Infinite Warfare za darmo w dniach 15-20 grudnia
  • Final Fantasy XV będzie patchowany – także historia
  • The Last Guardian sprzedało się mega słabo (DR4 też)

Gry:

  • The Last Guardian

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple