PADcast #140 – Upadek legendy

· Brak komentarzy

Pieniądze zabijają dobre wspomnienia.

To był dziwny tydzień, zdominowany przede wszystkim przez Petera Molyneux, który z arogancją przyznał, że wiele z grą Godus już nie zrobi, by po 3 dniach fali nienawiści głośno tupnąć nogą i zabrać zabawki.

Niezbyt optymistyczne dane płyną także z Ubisoftu. Niezbyt optymistyczne dla graczy, bowiem korporacja ma się z czego cieszyć – miliony sprzedanych kopii świadczą o tym, że nawet kiepskie przyjęcie ich ostatnich gier i fatalna komunikacja z graczami nie mają żadnego wpływu na sprzedaż popularnych serii. Ba, zyski są dużo lepsze niż przed rokiem.

Żeby wlać w swoje serca nieco optymizmu, zebraliśmy najciekawsze informacje na temat Cities: Skylines, które jawi się jako gra lepsza od ostatniego Sim City pod niemal każdym względem, a także plotki na temat Battlefronta, który ma szansę w godny sposób wykorzystać licencję Star Wars.

Tytułowy „Upadek Legendy” tyczy się zaś fatalnego remastera trzecich Heroesów, o którym opowie Wam Dawid. Dla fanów sprzętów dedykowanych konsolom również mamy coś w tym odcinku – recenzję oficjalnego headsetu do PS4 oraz TV adapter do Xboxa One (dla posiadaczy naziemnej telewizji cyfrowej.)

To wszystko, do usłyszenia!

W odcinku udział wzięli:

Subskrypcja

Subskrybujcie PADcast w iTunes – zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Tematy:

  • Piotruś Pan znów atakuje
  • Cities: Skylines z datą premiery i nowymi informacjami
  • Star Wars: Battlefront
  • Raport finansowy Ubi

Gry:

  • Heroes III HD Edition

Sprzęt:

  • PlayStation® Gold Wireless Stereo Headset
  • Xbox One TV Adapter

Materiały:

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Alternatywnie – pobierz MP3

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple