Niesamowity start i pierwsze newsy

· komentarzy 7

Dopiero co ruszyliśmy, a odzew jest ogromny, przynajmniej patrząc po najpopularniejszych podcastach w iTunes. Zarówno Nadgryzieni jak i AndroidNow dzisiaj zajmują dwa pierwsze miejsca. Dziękujemy!

Do dobrych wiadomości muszę zaliczyć fakt, że AndroidNow został bardzo szybko i sprawnie dodany do iTunes – moje dotychczasowe doświadczenia były znacznie gorsze. Drugim dobrym newsem jest fakt, że wygląda na to, że Nadgryzieni prawidłowo przenieśli się na nowy adres RSS. Jeśli macie jednak problemy to sugeruję ponowną subskrypcję.

Miło mi Was również poinformować, że wkrótce dojdą dwa kolejne podcasty do spisu – słuchacze Nadgryzionych o jednym już wiedzą, bo Dominik wszystko wypaplał.

Czekamy na Wasze sugestie i propozycje. Do usłyszenia!

7 Comments

 1. Miałem nadzieję, że ktoś w końcu przetestuje komentarze. :-p W tym wciąganie wpisów z Twittera i Facebooka.

 2. @Moridin właśnie założyłem konto na  „livefyre” ;)”Pjona” za http://www.retrorockernetwork.pl 
  Kurde muszę odsłuchać dwa ostatnio odcinki nadgryzionych.  Przez prace jestem lekko w tyle.
   
  – Komentarze Przetestowane. ;P

 3. @Moridin nie ma co testować, ogólnie działa to jak trzeba chociaż potrafi zamarudzić ;) Zobaczysz… jeszcze się przekonasz do Livefyre ;)

 4. @Bartek No i jest spora wada – brak możliwości odpisania na komentarz za pomocą maila. :-/

 5. @Bartek A możesz podpowiedzieć mi jak to wciąga Twittera?

 6. @Moridin jak wrzucasz tweeta z linkiem do wpisu na blogu to on potem chwyta wszystkie odpowiedzi, do tego tweetu zawierającego link (oczywiście pomijam fakt, że musi być ta opcja włączona w ustawieniach ;)). Z tego co pamiętam z dyskusji z supportem to nie czasami są problemy z niektórymi „skracaczami” linków ale te standardowe zawsze działały.
  Co do braku odpowiedzi za pomocą maila to akurat tego mi nie brakuje ale rozumiem, że jak ktoś się przyzwyczai to może być ciężko :)

 7. Kto ma problem z dwoma folderami Nadgryzionych w iTunes niech wszystko usunie i włączy na nowo subskrypcję.
   
  UWAGA!!! Jeśli ktoś miał odcinek nr 60 to już go po takiej operacji nie będzie miał, bo ten numerek od dawna nie jest publicznie dostępny. Biały kruk.
   
  Poza tym teraz wszystkie odcinki mają nową okładkę i jeśli zależy Wam na starszych jej wersjach to też miejcie to na uwadze.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple