Nadgryzieni – 82 – Zdradzamy wielkie tajemnice!

· komentarze 3

Witamy w kolejnym odcinku. Dzisiaj rozpoczynamy iPhone’owo i iPodowo z Norbim, który porusza poważny temat w sposób humorystyczny. W drugiej części dołącza Dominik, a ja poruszam tematy konkurencji w sposób poważny, pomimo że temat też jest taki. Na koniec z kolei, a w zasadzie na ponad godzinę, dołącza do nas gość specjalny – Zdzisiek z TP-Linka – który nie tylko opowiada Wam o swoich planowanych nowościach (a jest kilka ciekawych rzeczy), ale również, do spółki z Dominikiem, zdradzają sekrety i tajemnice serwisów Apple. Wpadamy jeszcze w pułapkę tematów fotograficznych w związku z Nikonem D800 oraz hackintoshami. A na deser mamy dla Was super konkurs!

Zwycięzcę z poprzedniego konkursu ogłosiliśmy w tym odcinku i miło mi poinformować, że 10 kolejnych osób otrzyma od TP-Linka pendrive’y o pojemności 4GB!

Linki do poszczególnych tematów znajdziecie podczas odsłuchu samego podcastu, a szczegółowy spis treści znajduje się poniżej.

Muzyka

Partnerzy

Naszym nowym partnerem, który będzie nam towarzyszył przez najbliższy miesiąc, jest TP-Link, który produkuje ciekawe rozwiązania sieciowe, w tym routery, modemy, kamery IP, transmittery sieciowe i wiele wiele więcej.

Partnerem Nadgryzionych jest Audioteka.pl – serwis zajmujący się dystrybucją audiobooków do pobrania i odtwarzania na komputerze, na mp3-playerach, komórkach, sprzęcie HiFi i w autach. Jeśli dokonujecie zakupu poprzez WWW, to wprowadzając kod promocyjny „Nadgryzieni” dostaniecie 10% zniżki!!! Niestety nie dotyczy to zakupów przez aplikację na iPhone ze względu na politykę Apple.

Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes — zdecydowanie najwygodniejsza metoda.

Spis treści:

 • 00:00:00.000 – Witamy
 • 00:11:30.001 – WWDC 2012
 • 00:18:50.138 – SAM-ememu zdejmujemy simlocka z iPhone’a
 • 00:29:00.617 – Norbi składa iPhone’a 6. generacji
 • 00:34:47.263 – Google Galaxy Nexus
 • 00:45:24.900 – Daniel kłamał
 • 00:47:18.650 – Wyniki finansowe Apple za Q2 FY2012
 • 00:55:27.534 – Gość specjalny: Zdzisław Kaczyk z TP-Link

Zapraszamy do odsłuchu:

3 Comments

 1. http://www.imei.info/ polecam nie trzeba zgadywac z jakiej sieci mamy IMEI.

 2. Czy Iwona to nowa dziewczyna Moridina? Czy doszedł do wniosku, że w Siri brakuje mu jednak kilka ficzerów i rzucił ją ? ;)

 3. Nokia e52 to jest smartfon tyle, że z klawiaturą alfanumeryczną.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple