Nadgryzieni – 201 – Nasze iPody w samochodach

· komentarze 2

W dzisiejszym odcinku poruszamy temat zdjęć iPhone’a 6, które ponownie pojawiły się na Weibo, tym razem od człowieka ciut bardziej wiarygodnego, a Dominik kontynuuje odcinek opowiadaniem o swoim iPodzie Video 5G, którego przerobił na prawdziwego potwora.

W tym odcinku udział wzięli:

Linki do poszczególnych tematów znajdziecie podczas odsłuchu samego podcastu, a szczegółowy spis treści znajduje się poniżej. Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Muzyka

  • Motocross – jingle z GarageBand dla OS X

Subskrypcja

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes lub na YouTube – zdecydowanie najwygodniejsze metody. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Zapraszamy do odsłuchu

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

2 Comments

  1. Fajny odcinek!
    Mnie mile zaskoczyła opcja Maps & More w VW UP!

    System oparty na Windows CE, działa AirPlay i leci muzyka z iPhone`a.
    Pozdrawiam.

  2. Mam zarówno Auris freeDa (wersja Bluetooth), jak i Skye (wersja WiFi). Świetnie działają z radiobudzikiem Logitech S400, ale nie chcą działać z radiem Clarion DXZ389RGUSB mimo, że złącze USB jest dostosowane do iPodów i świetnie współpracuje z iUrządzeniami po kablu. FreeDa nie jest w ogóle wykrywany, a Skye powoduje wyświetlenie komunikatu o błędnym formacie pliku.:( Nie jest to tak „przezroczyste” rozwiązanie, jak się wydaje. Za to FreeDa ma wyjście Mini Jack, więc można podłączyć do niego słuchawki, sparować z telefonem schowanym gdzieś w plecaku, czy sakwie i mieć coś na kształt bezprzewodowych słuchawek ze sterowaniem (freeDa ma guziki do sterowania). Przydaje się podczas wypraw rowerowych, gdy leje, a chce się posłuchać muzyki. Telefon może leżeć bezpiecznie w sakwie.:)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *.


Szukasz czegoś do czytania?

Android okiem specjalistów

Wszystko o świecie Apple